Wyślij do nas zapytanie - wycenimy twój projekt w 48h! tel: +48 601150718

W celu umówienia się na pomiar lub sporządzenia wyceny skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą mailową. Wyceny kierowane mailem sporządzamy w ciągu 48 godzin. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych do wizyty bezpośrednio w naszej firmie.

Czego potrzebujemy do wyceny?

1. Wymiary
Podaj wymiary szafy: szerokość, wysokość oraz głębokość. Następnie podaj wymiary pomieszczenia lub wnęki, w której będzie szafa, zaznaczając ściany.
2. Opisz wnętrze szafy / naszkicuj projekt
Podeślij gotowy projekt w załączniku. Jeśli go nie posiadasz - naszkicuj lub opisz dokładnie wnętrze szafy, jego rozmieszczenie oraz wszystkie elementy takie jak: półki, drążki, szuflady, przegrody - to bardzo istotne, ponieważ każdy element wpływa na cenę. Zaznacz czy szafa ma mieć ściany boczne, podłogę, sufit oraz plecy. Wykonując szafę kompletnie we wnęce, możemy uniknąć robienia zbędnych elementów, chyba że jest to wymagane lub pożądane. 
3. Drzwi w szafie
Ile szafa ma mieć drzwi? Czy mają być uchylne, czy przesuwne oraz z jakiego mają być materiału? Drzwi będą jednolite czy łączone w przypadku drzwi przesuwnych?
4. Materiały, kolory, elementy dodatkowe jak oświetlenie lub inne
Szafy na wymiar możemy wykonać z dowolnych materiałów dostępnych na rynku. Każdy mebel może być wyposażony w dowolną ilość elementów dodatkowych takich jak oświetlenie, zawiasy, systemy jezdne i domykające, bądź inne dostępne na rynku akcesoria do szafy.
Dane kontaktowe:
Szafmix Kraków
MAREK KIJANIA PPHU KONSTRUKTOR w spadku
Biuro i Produkcja
ul.Pułkownika Dąbka 15 Kraków
Tel: +48 601 150 718
Mail: kontakt@szafmix24.pl
Szafmix nr 1 w Krakowie, Szafy na wymiar Gdańsk
crossmenu