Zamów ⋆ BEZPŁATNY ⋆ pomiar i wycenę Infolinia +48 601150718 - Szafy na wymiar nr 1 w Krakowie
Szafy przesuwne Kraków2020-05-25T14:07:59+00:00

szafy-przesuwne-Kraków
szafa-wnekowa-w-krakowie

Szafy przesuwne nr 1 w Krakowie

Szafy przesuwne to najczęściej wybierany rodzaj zabudowy do przechowywania garderoby we wszystkich rodzajach pomieszczeń. Z naszych doświadczeń wynika, że doskonale spełniają wszystkie walory nie tylko praktyczne ale i estetyczne. Szeroka oferta materiałów na drzwi przesuwne, oraz kolory wnętrza pozwalają dopasować się do każdego stylu oraz gustu najbardziej wymagających klientów. Szafy przesuwne sprawdzają się wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na standardowe drzwi uchylne. Dzięki dużej elastyczności w projektowaniu oferujemy nieskończone możliwości konfiguracji wnętrza oraz drzwi.

Szafy przesuwne w systemie INDECO

Szafy wykonane na przesuwnym systemie drzwi indeco pozwalają zabudować przestrzeń od podłogi do samego sufitu, przy użyciu dowolnych materiałów na wypełnienie drzwi przesuwnych. Elastyczność i trwałość systemu pozwala wykonać bardzo duże skrzydła drzwi zarówno w systemie stalowym jak i aluminiowym. Szafy przesuwne Indeco charakteryzują się wewnętrznym umiejscowieniem drzwi oraz widocznymi profilami tworzącymi charakterystycną ramkę w koło – wyjątkiem jest nowy system bezramowy Ontario. Dzięki możliwością technicznym pozwalają zabudować szafę na szerokości prawie 6 metrów z dowolną ilością drzwi.

Szafy przesuwne, korpusowe w systemie Hettich

Bardzo estetyczne i nowoczesne szafy przesuwne z zewnętrznym systemem drzwi firmy Hettich dla najbardziej wymagających. Tego typu szafy muszą posiadać pełen korpus szafy ponieważ system drzwi jest zupełnie niewidoczny i znajduje się pod podłogą oraz na suficie szafy. Nie posiada żadnych widocznych ramek.

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ TERAZ: +48 601150718

SZAFMIX – Szafy na wymiar Kraków